З 1 вересня 2023 року заклад продовжує працювати в дистанційному форматі

Для здійснення дистанційного навчання пропонуємо учням:

- для роботи у синхронному режимі додаток Google Meet.

- для роботи у асинхронному режимі додатки Viber, Google Classroom.

Дистанційне навчання відбувається за наявним основним розкладом уроків.

Інструменти онлайн-комунікацій для організації зворотного зв'язку з батьками, педагогами та учнями: електронна пошта, відеоконференція Meet, освітня платформа "Всеосвіта" месенджери (Viber,Telegram), телефонний режим, тощо.

Структура та розклад дзвінків 2023/2024 навчального року

Розклад уроків під час дистанційного навчання для учнів 1 -11 класів Старовірівського ліцею

Загальні правила для учнів:

1. Заздалегідь домовитися про включення або вимкнення відеокамери. Майже всі уроки проходять із включеною камерою як з усіма учнями, так із окремим учнем. Тому він повинен займати зручне місце для уроку (письмовий стіл).

2. Мати охайний вигляд у камері. Перед початком заняття, протріть камеру, налаштуйте ракурс. Одягніть простий однотонний одяг (не сидіть у домашньому одязі або у пижамі!). Поважайте своїх вчителів.

3. Правильно оформлений нікнейм (ім’я учня). Це дуже важливе питання. Запишіть своє власне ім’я та прізвище, оберіть реальне фото для заставки, так коли камера буде вимкнена, вчитель легко ідентифікує учня.

4. Не займатися посторонніми речами, чому саме:

- Вашу не зацікавленість одразу помітить вчитель;

- Ви можете винятково не виключити звук або відео і всі одразу побачать або почують те, що непотрібно; - це зневага до вчителя.

5. Як відповісти на запитання (як “підняти” руку). Задля того щоб урок пройшов з користю для кожного учасника процесу, потрібна коректна поведінка: не перебивати один одного, дотримуватися заданої поведінки: питання-відповідь - все як на уроці в класі. Для цього учню потрібно лише “підняти” руку у відеоуроці, або перейти в програмі у розділ “Учасники” та натиснути на кнопку “підняти руку”.

6. Не залишати камеру порожньою. Якщо ви відлучаєтесь “у справах” чи хтось з родичів вас терміново покликав в іншу кімнату — вимкніть відео, швидко розв’яжіть усі питання та повертаємося. Тільки тоді вмикаємо знову. Не забудьте попрощатися та подякувати вчителя за проведений урок!

/Files/images/2022-2023/Безымянный.png

/Files/images/2022-2023/Screenshot_2023-04-07-16-57-53-051-edit_com.google.android.youtube.jpg

Фізкультхвилинка для школярів

/Files/images/2022-2023/Фізкультхвилинка.png

Здоров’я очей під час тривалої роботи з дисплеями та екранами

Кiлькiсть переглядiв: 888

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.